Kód: 390

Dárkový poukaz v hodnotě 250,- Kč

Neohodnoceno
250 Kč
Skladem (>5 ks)
Kategorie: Dárkové poukazy

Dárkový poukaz v hodnotě 250,- Kč.

Při objednávce do poznámky prosím napište, zda chcete poukaz někomu věnovat jmenovitě (např. Klárce), případně co má na poukazu být uvedeno (např. Klárce k 3. narozeninám, od babičky a dědy... apod.).

Hotový poukaz (s vygenerovaným unikátním kódem) bude k vyzvednutí na adrese Čéčova 2623, České Budějovice (místo konání lekcí), případně dle domluvy jinak - i to prosím upřesněte do objednávky. V místě konání lekcí bez předchozí domluvy bude možné zakoupit pouze nepersonifikované dárkové poukazy. Pokud budete požadovat poukaz pouze v elektronické formě, i to je možné.

Dárkový poukaz lze využít pro vstup na jednotlivé lekce nebo na nákup materiálu a pomůcek.

  • uplatnění na lekce - Vámi požadovanou lekci dáte zaplatit převodem, nezaplatíte, ale do poznámky nám napíšete unikátní kód, o zbytek se postaráme my. Pro storno lekce platí stejná pravidla jako při běžném zakoupení, tzn. stornovat lze do 48 hodin před začátkem lekce (pokud by se Vaše místo obsadilo, peníze Vám budou vráceny i při stornu v kratším časovém úseku od začátku lekcí).
  • nákup materiálu a pomůcek - přinesete si dárkový poukaz s unikátním kódem, vyberete si u nás, co se Vám líbí a "zaplatíte poukazem", případně doplatíte v hotovosti / přes QR kód.
  • nákup lekcí a materiálu / pomůcek lze kombinovat, např. poukaz v hodnotě 1000,- Kč si můžete rozdělit na nákup 3 lekcí a zbytek použít na nákup materiálu či pomůcek.

 

Platnost je jeden rok od data vystavení. Dárkový poukaz nelze vyměnit za hotovost a není ani možné dárkový poukaz vracet. Za Váš nákup, na který byl dárkový poukaz uplatněn, peníze také nevracíme (vyjma zrušení lekcí z důvodu nemocí do 48 hodin před konáním lekce - v tom případě by hodnota dárkového poukazu zůstala bez odečtení ceny za lekci).